BIOGRAFIE

Jirka Fait (Bílina)
Svou hudební kariéru rozjel v roce 1999, kdy poprvé veřejně vystoupil jako zpěvák. Od roku 2006 se plně začal věnoval moderování různých akcí (plesy,kulturní akce, soutěže). V roce 2008 se proslavil písní, kterou sám složil a dokonce s ní na jedné soutěži obsadil třetí místo. Pak následoval rok 2011, kdy začal spolupracovat s televizí R1 Jih, kde propůjčil svůj hlas k reklamním spotům, ale především s nimi spolupracuje na různých akcích jako jsou letní slavnosti, maškarní karnevaly, dětské párty, diskotéky, poutě, povídání se známými umělci atd. V roce 2014 si splnil svůj sen a zainvestoval do vlastního nahrávacího studia, které je plně k dispozici pro všechny hudební talenty. Od roku 2015 do roku 2016 se podílel na projektu M-Respect, který byl v září roku 2016 ukončen.

Lucie Malinová (Teplice)
V hudební branži se pohybuje již od roku 2004. Hudbou žije, a proto se vůbec nebránila podílet se na novém projektu hudební skupiny M-Respect, který je od září 2016 minulostí. Po dohodě s Jirkou se rozhodla pokračovat dál v hudbě, a to na novém projektu SKUPINA ALIBI. V letech 2007 – 2014 vystupovala v hudební skupině „Teplický drak“. V letech 2014 a 2015 spolupracovala s ústeckou kapelou „Relax“. Od roku 2015 paralelně zpívá s country – rockovou kapelou „Pokus“. Energie má na rozdávání, a co vám můžeme rozhodně slíbit, není s ní ani vteřinu nuda…

DALŠÍ ČLENOVÉ PRO VÍCEČLENNOU SESTAVU (ačkoliv povětšinou vždy komplet)

Martin Strejc (Chomutov)
Už od mala se věnuje hudbě. Od školky až po střední školu byl součástí pěveckého sboru HAPPY SMILE v Chomutově. Se zpěvem skončil kvůli tancování. V hudební branži se tak pohyboval i dál, protože i tanec je přece pevně spojen s rytmem a hudbou. V současné době je dvorním animátorem pro společnost FAST AGENCY, kde je také spolumajitelem. Podařilo se mu propojit vše, co jej baví a naplňuje, nyní se tedy stal i jedním z členů hudební skupiny Alibi.

Martina Šímová (Krupka)
Od malička se věnuje hudbě. Začala přibližně od šesti let, a to tancem, vše pokračovalo hrou na klavír a skončilo zpěvem, u kterého už zůstala. Celou tu dobu snila o tom, že si jednou užijue atmosféru na vystoupení jako opravdová zpěvačka, což se jí před pár lety splnilo a začala působit v zábavové kapele. Když byla na volné noze a oslovila ji skupina Alibi, nemohla odmítnout. Dle jejich slov je ráda, že opět dostala příležitost užít si skvělou atmosféru na vystoupení.

Radek Vorel (Litvínov)
Do týmu se dostal i Radek, a to jako kytarista a zpěvák. Má za sebou působení v několika kapelách. V současné době pracuje na volné noze a hraní na kytaru bere jako koníček. Vstupuje s námi do projektu hudební skupiny ALIBI, aby svůj koníček opět mohl plně realizovat. Na spolupráci s ním se všichni velmi těšíme, protože víme, že Radek umí.

Zdeněk Sýkora (Říčany u Prahy)
Málokdo to ví, ale Zdenda se dá opravdu považovat za legendárního bicmena. Koncertoval na jevišti s několika hudebníky zvučných jmen, ať už zahraničních nebo českých. Z těch českých jmenujme třeba Věru Špinarovou, se kterou hrál tři roky na koncertním turné po ČR a Slovensku. Dále úzce spolupracuje s Davide Mattiolim, Michalem Davidem atd. V současné době je také členem několika revivalových kapel.