BIOGRAFIE

Jirka Fait (Bílina)
Svou hudební kariéru rozjel v roce 1999, kdy poprvé veřejně vystoupil jako zpěvák. Od roku 2006 se plně začal věnoval moderování různých akcí (plesy,kulturní akce, soutěže). V roce 2008 se proslavil písní, kterou sám složil a dokonce s ní na jedné soutěži obsadil třetí místo. Pak následoval rok 2011, kdy začal spolupracovat s televizí R1 Jih, kde propůjčil svůj hlas k reklamním spotům, ale především s nimi spolupracuje na různých akcích jako jsou letní slavnosti, maškarní karnevaly, dětské párty, diskotéky, poutě, povídání se známými umělci atd. V roce 2014 si splnil svůj sen a zainvestoval do vlastního nahrávacího studia, které je plně k dispozici pro všechny hudební talenty. Od roku 2015 do roku 2016 se podílel na projektu M-Respect, který byl v září roku 2016 ukončen.

Lucie Malinová (Teplice)
V hudební branži se pohybuje již od roku 2004. Hudbou žije, a proto se vůbec nebránila podílet se na novém projektu hudební skupiny M-Respect, který je od září 2016 minulostí. Po dohodě s Jirkou se rozhodla pokračovat dál v hudbě, a to na novém projektu SKUPINA ALIBI. V letech 2007 – 2014 vystupovala v hudební skupině „Teplický drak“. V letech 2014 a 2015 spolupracovala s ústeckou kapelou „Relax“. Od roku 2015 paralelně zpívá s country – rockovou kapelou „Pokus“. Energie má na rozdávání, a co vám můžeme rozhodně slíbit, není s ní ani vteřinu nuda…

Martin Strejc (Chomutov)
Už od mala se věnuje hudbě. Od školky až po střední školu byl součástí pěveckého sboru HAPPY SMILE v Chomutově. Se zpěvem skončil kvůli tancování. V hudební branži se tak pohyboval i dál, protože i tanec je přece pevně spojen s rytmem a hudbou. V současné době je dvorním animátorem pro společnost FAST AGENCY, kde je také spolumajitelem. Podařilo se mu propojit vše, co jej baví a naplňuje, nyní se tedy stal i jedním z členů hudební skupiny Alibi.

Radek Vorel (Litvínov)
Do týmu se dostal i Radek, a to jako kytarista a zpěvák. Má za sebou působení v několika kapelách. V současné době pracuje na volné noze a hraní na kytaru bere jako koníček. Vstupuje s námi do projektu hudební skupiny ALIBI, aby svůj koníček opět mohl plně realizovat. Na spolupráci s ním se všichni velmi těšíme, protože víme, že Radek umí.

Věra Šmejkalová Bittnerová (Teplice)
Od dětství vždy měla ráda hudbu a snila o tom, že bude jednou předvádět světu to nejlepší ze sebe. V roce 2002 začala zpívat s muzikantem se kterým odzpívala 17 let v kapele Dlouhej flám. Dozrál čas na změnu a tak se rozhodla změnit působiště a pokračovat v muzikální cestě s novým nábojem v podobě hudebního seskupení Alibi.