TECHNICKÉ PODMÍNKY

Aby šlapalo všechno jak má, potřebujeme s určitými věcmi pomoci i ze strany pořadatele akce. Jedná se o pár technických záležitostí, bez kterých by nebylo možné vytvořit kvalitní produkci.

  • na akci je třeba se dostavit cca 2 hodiny před začátkem, abychom v klidu mohli postavit aparaturu, nazvučit se, převléci se a nalíčit se. Je to tak lepší, než abychom 10 minut před začátkem stresovali, že nic není hotovo.
  • pokud se akce koná v nějakém uzavřeném areálu, rádi bychom poprosili o povolení ke vjezdu. V takovém případě vždy nahlásíme SPZ auta, aby nebyl potom nějaký problém.
  • v případě, že se bude hrát venku, tak to není problém, ale poprosili bychom o nějaký příštřešek (stabilní). Nikdy nevíme, kdy se počasí najednou změní a z jasné oblohy se může stát konev vody.
  • hlavně co bude potřeba, tak zásuvka. V takovém případě prosíme o samostatný okruh, ne společný s rychlovarnou konvicí, lednicí, pípou atd. Takové spotřebice mají velký příkon, sepnou se, jističe letí dolů a my nehrajeme. Naše aparatura také nemá nejmenší výkon, máme ale odzkoušeno, že vše funguje. Je třeba aby i tento samostatný okruh měl tato specifika: 230V/16A
  • v případě, že někdo bude souběžně vystupovat s námi a bude třeba využít naši zvukovou aparaturu, není to problém. Informujte nás, prosím, o tomto faktu s předstihem, abychom s sebou přibalili potřebnou techniku. Předejdeme tak tomu, že na místě budeme zoufale shánět potřebné věci.
  • abychom se vešli, tak je důležité zajistit dostatečně prostorné podium. V případě celé sestavy kapely se jedná o prostor cca 6×3 metry. Na pódiu se bude totiž nacházet celá aparatura + 4 členové kapely
  • pokud bude ze strany objednavatele závazně potvrzena účast skupiny ALIBI na akci, emailem, smluvně atd., v případě zrušení je účtován storno poplatek ve výši 50% domluvené ceny za produkci. Je to z důvodu, že pro objednavatele rezervujeme termín, na který se nás mohou dotazovat další zájemci, které odmítáme.
  • v případě, že zde chybí něco, co Vás zajímá a na co se potřebujete zeptat, tak nás rozhodně neváhejte kontaktovat. Jirka i Lucka jsou proškoleni na poskytování těchto informací, a pozor – zdarma !!!