CO HRAJEME

No tak začneme tím, kde jsme schopni vám zahrát. Snadná odpověď – úplně všude. Naše hudební skupina dokáže zahrát na svatbách, plesech, firemních večírcích, městských a obecních slavnostech, oslavách narozenin atd. Tedy prakticky při jakékoliv příležitosti, kterou budete schopni si vymyslet.

A co hrajeme? V repertoáru toho máme opravdu hodně. Samozřejmostí je jeho nikdy nekončící vývoj, směrem k požadavkům publika. Některé písničky se přidají, jiné se zase z repertoáru vyřadí – no prostě jak je potřeba, a jak to, společně s vámi, cítíme. Obecně lze říci, že hrajeme main stream – pop a rock od 60. let do současnosti.

Namátkově vybíráme interprety, jejichž písně od nás můžete slyšet.

České:
Helena Vondráčková, Karel Gott, Michal David, Hana Zagorová, Petr Kotvald, Olympic, Katapult, Kabát, Ilona Csáková, Verona, Lucie Vondráčková, Karel Zich, Aneta Langerová, Daniel Nekonečný, Věra Špinarová, Stanislav Hložek, Iveta Bartošová, Věra Martinová, Michal Tučný, Lucie Bílá…

Zahraniční:
ABBA, Smokie, Modern Talking, The Beatles, ACDC, Rednex, Bee Gees, Adele, Alexandra Stan, John Newman, Tina Turner, Ricchie e Poverri, Madonna, Roxette, Fancy, DJ Otzi, Sandra, Paul McCartney, DJ Bobo, Rick Astley, Irene Cara, Kylie Minogue, Queen…

Samozřejmě se v našem repertoáru nacházejí i skladby lidové, country, folkové atd. Díky tomu, že umíme zahrát také pro německé publikum, máme v seznamu i typické německé šlágry – bližší info na emailu – viz kontakt.

Je toho opravdu spousta – v sekci ukázky (kterou budeme postupně rozšiřovat) něco z toho najdete.